Deska Elewacyjna Adamów, Drewno konstrukcyjne Łuków, Okna Velux
15616
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15616,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Drewno konstrukcyjne

Materiały i konstrukcje drewniane

Obok metalu, drewno to podstawowy materiał wykorzystywany podczas budowy domu. Stanowi ono zarówno ważny materiał konstrukcyjny, jak i wykończeniowy. Obecnie możliwe jest postawienie solidnego budynku, pełniącego rolę domu całorocznego, wykorzystując do tego tylko i wyłącznie drewno konstrukcyjne. Jednak drewno to również materiał wykończeniowy, zapewniający niepowtarzaną estetykę domu. W celach ozdobnych wykorzystywana jest głównie deska elewacyjna Adamów. Nie można również zapominać o oknach, wśród których wciąż największą popularnością cieszą się modele drewniane.

 

Drewno konstrukcyjne

Nowoczesne techniki obróbki drewna sprawiają, iż świetnie sprawdza się ono jako surowiec konstrukcyjny. Niemniej jednak drewno konstrukcyjne musi spełniać pewne warunki, aby mogło zostać wykorzystane jako podstawa masywnej budowli. Przede wszystkim, co nie powinno dziwić, wymagana jest ogromna wytrzymałość. Ponadto, drewno konstrukcyjne w Łukowie, które oferujemy, to materiał elastyczny, odporny na rozciąganie, co stanowi jedną z jego głównych przewag nad metalem konstrukcyjnym. Najlepsze parametry, predysponujące je do wykorzystania jako drewno konstrukcyjne w Adamowie, posiada drewno sosnowe, choć to nie jedyny gatunek wykorzystywany w ten sposób.

 

Deska elewacyjna

Jeżeli nie zdecydowali się Państwo na dom drewniany, jednak doceniają drewno i jego estetykę, warto zdecydować się na deskę elewacyjną. Świetnie sprawdza się ona jako ozdoba stropu czy balustrad, a także całych balkonów, a nawet poszczególnych ścian domu. Obecnie istnieje możliwość dostosowania estetyki deski elewacyjnej do każdego domu w Adamowie czy Łukowie, za sprawą szerokiego wyboru kolorystyki i wzorów.

 

Okna Velux

Wymieniając elementy drewniane wykorzystywane przy budowie domu, nie sposób pominąć okna. Od lat to właśnie modele drewniane są najbardziej pożądane przez klientów. Spośród produktów w naszym asortymencie szczególnie polecamy drewniane okna Velux. Marka ta jest wysoko ceniona w Polsce oraz w całej Europie. W ofercie okien Velux znajdują się zarówno modele klasyczne, jak i przeznaczone na poddasze. Okna Velux w Łukowie cechują się długą żywotnością, odpornością na wilgoć oraz nienaganną estetyką.