Kominy systemowe
15676
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15676,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Kominy systemowe

Nowoczesne systemy kominowe, które posiadamy w naszej ofercie, to alternatywa dla tradycyjnych kominów ceglanych. Zasadniczo tak zwane kominy systemowe powstały po to, aby zastąpić klasyczne modele wykonane z cegły wszędzie tam, gdzie okazują się one już niewystarczające. Mowa głównie o budynkach ogrzewanych kotłami gazowymi lub olejowymi. Temperatura wytwarzana w procesie spalania tych materiałów jest stosunkowo niska. Powstaje zatem dużo pary wodnej, która przenika przez powierzchnię cegieł. Ponadto substancje chemiczne wytwarzane podczas spalania gazów i olejów oraz innych nowoczesnych paliw mogą w krótkim czasie zniszczyć komin ceglany.

 

Kominy systemowe Adamów/Łuków

 

Dostępne w naszej hurtowni kominy systemowe to konstrukcje stalowe i ceramiczne. Materiały te gwarantują pełną odporność na działanie substancji chemicznych wytwarzanych w procesie spalania w zasadzie dowolnych paliw. Najwyższa jakość materiałów wykorzystanych do konstrukcji kominów systemowych z naszej oferty gwarantuje ich długą żywotność. Szeroki asortyment hurtowni farm-system sprawia, że każdy znajdzie w nim to, czego szuka. Warto pamiętać, że w przypadku kominów systemowych ich dostosowanie do potrzeb danego budynku jest wyjątkowo istotne.