Materiały budowlane Łuków - Cement Adamów - Farmsystem hurtownia
15588
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15588,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Materiały budowlane

Jako wszechstronna hurtownia, oferujemy wszelkie niezbędne materiały budowlane Adamów, które będą Państwu potrzebne na placu budowy. Hurtownia Farmsystem oferuje między innymi produkty marki Cement Ożarów. Wysokiej klasy cement to z pewnością materiał niezbędny podczas prac budowlanych, bez względu na specyfikę projektu, dlatego też zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z jednym z najbardziej renomowanych producentów.

 

Cement

Przez wiele lat poza Warszawą, Województw Mazowieckie zdawało się pozostawać nieco zapomniane. Jednak dzisiaj takie miejscowości jak Adamów, Łuków i wiele innych, zaczynają się dynamicznie rozwijać. Powstają nowe domy, a także budynki instytucjonalne. Realizacja nowych projektów zwiększa zapotrzebowanie ma materiały budowlane w okolicy. Wśród nich znajduje się cement, który Farmsystem, jako hurtownia materiałów budowlanych, posiada w swojej ofercie.

Nasz asortyment obejmuje cement z firmy Cement, kiedyś działającej pod nazwą Cementownia. Firma powstała już w 1978 roku i w ciągu swojej ponad 40-letniej historii zdążyła zdobyć zaufanie klientów nie tylko w Polsce. Polki producent cementu od ponad 2 dekad jest członkiem międzynarodowego koncernu CRH, który należy do liderów sektora.

Jako dystrybutor produktów oferujemy cement przeznaczony do pełnienia funkcji spoiwa materiałów budowlanych, jak i ten będący niezastąpionym składnikiem betonu. Flagowe produkty marki Cement to: cement portlandzki CEM I i CEM II oraz cement hutniczy.

 

Farmsystem hurtownia – cement luzem i w workach

Cement to materiał bardo ciężki, przez co jego transport bywa utrudniony. Dlatego też w naszej ofercie pojawił się cement workowany. Zapakowany w wygodne worki jest o wiele łatwiejszy do załadowania oraz przewiezienie na plac budowy. Niemniej jednak w asortymencie posiadamy również cement luzem. Cement workowany sprzedajemy na sztuki, podczas gdy zamawiając cement luzem określają Państwo wagę zamówienia.