Płyty warstwowe
15673
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15673,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Płyty warstwowe

W dzisiejszym budownictwie szczególnie duży nacisk kładzie się na tworzenie rozwiązań gwarantujących maksymalną izolację. Mowa tutaj głównie o izolacji termicznej, niezbędnej w przypadku pomieszczeń przemysłowych, biurowych czy użyteczności publicznej. Za nowoczesne materiały izolacyjne z pewnością należy uznać płyty warstwowe Adamów dostępne w naszej ofercie.

 

Płyty warstwowe Adamów/Łuków

 

Płyty warstwowe to konstrukcje trzyczęściowe. Główną część stanowi tak zwany rdzeń i to on w głównej mierze odpowiada za właściwości izolacyjne płyty. Może być wykonany z wielu rozmaitych materiałów, takich jak choćby wełna szklana lub mineralna, pianka poliuretanowa czy szkło piankowe. Natomiast obie strony rdzenia pokryte są warstwą stali. Dlatego też dostępne w sprzedaży w naszej hurtowni płyty warstwowe Łuków nazywane są również płytami typu sandwich. Podobnie jak zawartość kanapki zamknięta jest pomiędzy dwoma kromkami chleba, tak rdzeń płyty zamknięty jest pomiędzy dwoma warstwami stali.